Naujienos

Paskutinis atnaujinimas: 2018-11-15 13:00

 

 

PYRAGŲ DIENA

Šiemet ir vėl paminėjome tradicinę „Pyragų dieną“. Mūsų darbuotojai kepė pyragus, kuriuos vakar vaikučiai už sutartą kainą  pardavinėjo. Surinktus pinigėlius vaikai galės išleisti savo reikmėms. Dėkojame Vaidai ir Ievai už iniciatyvą organizuojant šią šventę mūsų namučiuose! 

 

Akimirkos   – fotogalerijoje

DĖKOJAME!

Dėkojame Didždvario gimnazijos II a klasės mokiniams: Gretai, Martinai, Sauliui, Natalijai ir Mildai ne tik už smagiai praleistą rytmetį, bet ir už skaniausius keksiukus, kuriuos mūsų vaikučiai turėjo patys pasipuošti mokinių atneštais pabarstukais.

 

Akimirkos  – fotogalerijoje

KELIONĖ Į KLAIPĖDĄ

Vakar keliavome į Klaipėdos zoologijos sodą. Vaikučiai buvo supažindinti su gyvūnais, vėliau keliavo prie jūros. Dėkojame mūsų rėmėjams už suteiktą galimybę aplankyti Klaipėdą ir patirti smagių akimirkų!

 

Akimirkos    – fotogalerijoje

KELIONĖ Į KLAIPĖDOS DELFINARIUMĄ

Praėjusią savaitę vaikučiai keliavo į Klaipėdos Delfinariumą. Dėkojame AB ,,Smiltynės perkėla“ ir Lietuvos Jūrų muziejaus administracijoms už galimybę mūsų vaikams stebėti Delfinų pasirodymą ir persikelti keltu nemokamai

 

Akimirkos   – fotogalerijoje

IŠVYKA Į HIPOTERAPIJOS UŽSIĖMIMUS, ŠIAULIŲ UNIVERSITETO SVEIKATINGUMO CENTRE, KURTUVĖNUOSE

Vakar vaikučiai buvo Hipoterapijos užsiėmimuose, Šiaulių Universiteto Sveikatingumo centre, Kurtuvėnuose. Užsiėmimo metu vaikai buvo supažindinami su žirgais bei mokomi sėdėti ant jų, taip gerinant laikyseną, pusiausvyrą.

 

Akimirkos    – fotogalerijoje

IŠVYKA Į BOTANIKOS SODĄ

Šiandien vaikučiai vyko į Botanikos sodą. Užsiėmimo metu vaikai pagilino žinias apie augalus, jų įvairovę, sužinojo kaip namuose jų pasidauginti. Pasėtus augalus parsinešė namo, kur galės toliau savarankiškai stebėti daigų dygimą ir rūpintis augalais.

 

Akimirkos   – fotogalerijoje

SVEIKINAME!

„Lietuvos vaikų balsas“ piešinių konkurso laureatą, 3-6 metų amžiaus grupės – Arną Kisieliauską (mokytoja Karolina Kulikauskaitė). Labai džiaugiamės pirmąja vieta.

 

Akimirkos    – fotogalerijoje

DĖKOJAME!

Dėkojame Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos mokytojai Ramutei, 8-ų klasių mergaitėms bei Šiaulių Medelyno progimnazijos 3b klasės vaikučiams, tėveliams ir mokytojui Arvydui Valukoniui už dovanas ir smagiai praleistą laiką kartu.

 

Akimirkos    – fotogalerijoje

SPORTO ŠVENTĖ KŪDIKIŲ NAMUOSE

Vakar mūsų namučiuose vyko sporto šventė. Linksmasis traukinukas vežė vaikus pas kiškutį ir boružėlę į svečius. Vaikai su personažais sportavo, šoko, dainavo, vaišinosi. Ačiū Ievutei, Vidai ir Vaidai!

 

Akimirkos   – fotogalerijoje

SOCIALINĖS KOMPETENCIJOS UGDYMAS

Boružėlių grupės auklėtoja ugdė socialinę kompetenciją "Apsirengsiu kartu su lėlyte".

 

Akimirkos  – fotogalerijoje