Naujienos

 

Paskutinis atnaujinimas: 2017-07-26 15:13

 

 

„SAVAITĖ BE PATYČIŲ" 2016 M.

Šiaulių kūdikių namuose vykusioje „Savaitė be patyčių" 2016 m. kovo 14-20 d. laikotarpiu. Vaikai mokėsi gražiai kalbėti. Vaikučiai kartu su auklėtojomis vaidino pasaką „Bjaurusis ančiukas".

Akimirkos- fotogalerijoje.

KOVO 11 D. MINĖJIMAS

Šiaulių miesto savivaldybės sutrikusio vystymosi kūdikių namuose 2016 m. kovo 10 d. vyko Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos. minėjimas, kuriame kartu su Kūdikių personalo darbuotojais ir svečiais vaikučiai šoko, deklamavo eilėraščius apie Lietuvą, tėvynę ir jos suteikiamas gamtos dovanas: paukščius, gėles, medžius, šeimą, meilę.

Akimirkos - fotogalerijoje

IŠVYKA Į "VAIKYSTĖS MIESTĄ"

Tariame nuoširdų ačiū mūsų vaikučių vardu UAB "Saulės miestas" administracijai už nepakartojamus įspūdžius "Vaikystės mieste" !!! Ir VšĮ Šiaulių darbo rinkos mokymo centrui  konfortišką kelionę. 

Akimirka- fotogalerijoje. 

SMAGŪS RENGINIAI

2016 m. vasario mėnesį Kūdikių namuose vyko šie renginiai:

Vasario 4 d. buvo minima šventinė Duonos diena.

Vasario 8 d. auklėtoja Ramunė vedė atvirą socialinių kompetencijų veiklą "Aplankykime žvėrelius". 

Vasario 8 d. auklėtoja Romalda vedė pramogą "Ruošiamės užgavėnėms". Vaikai vaišinosi gardžiais ir gražiais blynais. 

Akimirkos- fotogalerijoje.

ŽIEMĄ GIMUSIŲ VAIKUČIŲ GIMTADIENIS

 

Š. m. sausio 26 d. Kūdikių namų vaikučiai šventė žiemą gimusiųjų globotinių gimtadienį. Jiems buvo rodomas nuotaikingas spektakliukas “Pirštinė”. Taip pat vaikai važiavo į piceriją “Super pica” ir skanavo “Rojaus pica”. Nuoširdus ačiū mūsų draugams- VŠĮ “Šiaulių darbo rinkos mokymo centro” darbuotojams!

Akimirkos- fotogalerijoje.

 

SKANŪS PIETŪS KŪDIKIŲ NAMUOSE

Šiandien mūsų namai kvepia neįprastai- vengrų NATO kariai gamina mums pietus. 

Akimirkos- fotogalerijoje 

KALĖDŲ ŠVENTĖ

2015 m. gruodžio 28 d. vaikus aplankė Kalėdų senelis. Iš mūsų rėmėjų LIONS klubo gavome saldžių dovanėlių ir žaislų, o Naisių mezgėjų klubo moterys padovanojo ne tik megztų dovanėlių ir saldainių, bet ir nustebino neįprasta dovana- televizoriumi!

Akimirkos- fotogalerijoje 

KŪDIKIŲ NAMUOSE LANKĖSI DAUG SVEČIŲ

 Š. m. gruodžio 18 bei 22 dienomis Kūdikių namuose lankėsi Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato kolektyvas, NATO kariai iš Vengrijos bei Neįgaliųjų profesinės reabilitacijos centro atstovai. Dėkojame visiems svečiams už paramą bei gausybę gražių, šiltų Kalėdinių dovanėlių mūsų vaikučiams!!!

Akimirkos- fotogalerijoje 

IŠVYKA PAS NATO KARI6KIUS

2015 m. gruodžio 16 d. vaikai ir darbuotojai lankėsi svečiuose pas NATO karius iš Vengrijos. Drauge su kariais vaikai spalvino kalėdinius piešinius, susipažino su naikintuvais, stebėjo jų pakilimą. vaikai taip pat skanavo karių keptus blynelius ir šildėsi saldžia arbata. Ačiū mūsų draugams !!! 

Akimirkos- fotogalerijoje..

 

KŪDIKIŲ NAMUOSE LANKĖSI UAB "SALDA"

2015 m. gruodžio 14 d. Kūdikių namuose lankėsi UAB "Salda" darbuotojai. Nuoširdžiai Jiems dėkojame už puikią Kalėdinę dovaną mūsų vaikučiams- KELIONĘ PRIE JŪROS!!!

Akimirkos- fotogalerijoje..