Naujienos

 

Paskutinis atnaujinimas: 2018-03-19 14:37

 

 

UŽGAVĖNĖS

Vakar Kūdikių namuose vyko Užgavėnes. Vaikučiai smarkiai šėlo su darbuotojais - tokiu būdu išvijo šventę iš kiemo. Buvo labai linksma šokom, trypėm, blynų ir kitų skanumynų prisigardžiavome  :)

 

Akimirkos - fotogalerijoje

PRAMOGA VAIKAMS „ŽIEMOS KELIU"

Šią gražią žiemos dieną vaikai kartu su auklėtoja Nijole aplankė žvėrelius "miške" ir nunešė jiems maisto iki pavasario- aiškinosi kuris žvėrelis ką valgo, žaidė sniego gniūžtėmis, darė sniego angelus. 

 

Akimirkos-fofogalerijoje

RUOŠIAMĖS ŽIEMOS IŠVARYMUI

Šiandien auklėtojos Rita Ir Romalda vedė vaikučiams edukacinius užsiėmimus „Užgavėnių kaukės gaminimas“ ir „Užgavėnių blynai“.

Su auklėtoja Romalda vaikai naudojo įvairias priemones susikurti pačią baisiausią kaukę, kuri padėtų išgąsdinti žiemą, tam, kad ji pasitrauktų iš kiemo.  Taip pat vaikučiai mokėsi gaminti blynus. Gaminimo metu patys maišė blynus ir su auklėtojos Ritos pagalba juos kepė . Blynai buvo labai skanūs – jais gardžiavosi su uogiene. Vaikučiai džiaugsmingai ruošiasi išvaryti žiemą ir nekantrauja sulaukti pavasario, kad galėtų džiaugtis šilta saule ir gaiviu oru lauke. 

 

Akimirkos-fotogalerijoje

VASARIO 16-OSIOS DIENOS MINĖJIMAS

Prieš keletą dienų kūdikių namuose vyko Vasario 16-osios dienos paminėjimo šventė. Šią gražią dieną vaikučiai deklamavo eilėraščius, šoko pagal lietuvių liaudies muziką. Vaikučiai kartu su darbuotojais smagiai atšventė Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.

 

Akimirkos-fotogalerijoje

DUONELĖS ŠVENTĖ

Kūdikių namuose buvo minima šv. Agotos Duonos šventė, kuri švenčiama vasario 5 dieną. Vaikučiai su kūdikių namų darbuotojais ėjo į netoliese esantį PC „Norfa" apsipirkti duonos gaminių ir skanumynų prie duonos. Vaikučiai pinigėlius užsidirbo Kūdikių namuose 2016 lapkričio 7 dieną vykusią Pyragų dieną, per kurią pardavinėjo darbuotojų gamintus pyragus, už kuriuos gavo pinigėlių ir šią dieną, iš savo sutaupytų pinigų pirko duonos gaminių.
Kitą dieną dieną vyko renginys skirtas šiai dienai paminėti -buvo pasakojama apie duonelės atsiradimą nuo sėklos grūdo pasodinimo iki miltų sumalimo ir duonos iškepimo. Vėliau vaikučiai skanavo duonos gaminių ir patys tepėsi sviestu ir šokoladiniu kremu, Tokiu būdu vaikai ugdosi savarankiškumo įgūdžius.
Po duonelės ragavimo, vaikai gamino paukšteliams lesyklėles iš konkorėžių ir duonos masės, kurias pakabino kieme ant medelių.

Akimirkos-fotogalerijoje

VAIKŲ GIMTADIENIAI

Šią savaitę šventėme vaikučių, gimusių sausio mėnesį gimtadienius. Šarka su pelėda linksmino vaikučius Kūdikių namuose, o PC  „Akropolis“ esančiame žaidimų kambaryje vaikučiai linksminosi kartu žaisdami. Vėliau vaikučiai valgė restorane „Macdonalds“.        

 DĖKOJAME RESTORANO „MADCDONALDS“ DARBUOTOJAMS UŽ TAI, KAD PAVAIŠINO MŪSŲ VAIKUČIUS.  

 

Akimirkos-fotogalerijoje

VAIKAI SUSIPAŽINO SU GYVŪNAIS

Šiandien pas vaikučius į svečius atvyko Jaunųjų gamtininkų stoties mokytojai, kurie vedė edukacinį užsiėmimą  - vaikai susipažino su šinšilomis, pelytėmis, triušiukais ir katinu Perlu. Vaikučiai puikiai praleido rytą. Dėkojame Jaunųjų gamtininkų stoties mokytojams už edukacinę veiklą. 

 

Akimirkos - fotogalerijoje

PARAMA NUO MŪSŲ DRAUGŲ IŠ VOKIETIJOS

Mūsų draugai iš Vokietijos suteikė mums paramą už 1500 eurų, už kuriuos buvo nupirkta mišinių vaikams, kurie svarbūs vaikų sveikatai. Taip pat atvežė žaislų, saldumynų bei juoko ir dainų, kartu su Kuršėnų mokiniais.

MENINĖ VEIKLA "ADVENTO ŽIBINTAI" IR KELIONĖ PAS NYKŠTUKĄ

Vakar mūsų mažieji per meninę veiklą darė Advento žibintus. Padarytus žibintus vaikučiai nešėsi pas nykštuką, tam, kad juos uždegtų.  

Advento žibinto ugnis simbolizuoja žiemos švenčių laukimą, kurių ypač laukia vaikučiai. Mažieji taip pat turėjo galimybę kartu su nykštuku, kuris yra geras Kalėdų senelio draugas ir padėjėjas parašyti laišką, kuriame surašyti visų jų norai. O nykštukas jau perdavė vaikučių laišką Kalėdų seneliui.

 

Akimirkos- fotogalerijoje

ATVIRA VEIKLA "MŪSŲ EMOCIJOS"

Šiandien auklėtoja Nijolė vedė atvirą veiklą "Mūsų emocijos". Vaikučiai pažindinosi su įvairiomis teigiamomis ir neigiamomis emocijomis.

 

Akimirkos-fotogalerijoje