Naujienos

 

Paskutinis atnaujinimas: 2017-07-26 15:13

 

 

KŪDIKIŲ NAMŲ IR SPORTO GIMNAZIJOS VYKDOMAS SVEIKATINIMO PROJEKTAS "SPORTUOJU - AUGU ŽVALUS IR SVEIKAS"

Šiaulių miesto savivaldybės sutrikusio vystymosi kūdikių namai ir Šiaulių sporto mokykla vykdo bendrą sveikatinimo programą "Sportuoju - augu žvalus ir sveikas". Mūsų vaikučiai kiekvieną trečiadienį lankosi Šiaulių sporto gimnazijos salėje, kur jiems trenerė Indrė veda užsiėmimus.

Dėkojame auklėtojoms Romaldai, Ninai ir Valentinai už šią gražią idėją.

 

Akimirkos - fotogalerijoje.

ŠEIMŲ ŠVENTĖ 2016 M.

Š. m. gegužės 13 d. Šiaulių kūdikių namuose vyko jau tradiciniu renginiu tapusi ŠEIMŲ ŠVENTĖ. Kūdikių namų vaikučiai laukė atvykstančiųjų artimųjjų: senelių, dėdžių ir tetų, bei jų labiausiai laukiamų tėvelių. Vaikučiai vaidino, šoko, dainavo dainas, pasekdami visiems pasaką apie šimtakojį Pamparutį, kuriam vaikučiai kartu su kūdikių namų darbuotojais ieškojo 100 batukų. Vaikučiai turėjo galimybę kartu su tėveliais pasidžiaugti švente ir gražiu oru.

Šios šventės tikslas  - padėti vaikučiams ir tėveliams sustiprinti tarpusavio ryšį bei palaikyti šiltus santykius.tarp kitų šeimos narių. 

 

Akimirkos - fotogalerijoje

KVIETIMAS Į ŠEIMOS ŠVENTĘ

NATO karių ir Šiaulių kūdikių namų auklėtinių išvyka į PC „Saulės miestas" žaidimų kambarį

 

2016 m. balandžio 28 dieną Šiaulių kūdikių namų vaikučiai su auklėtojomis ir NATO kariais važiavo į PC "Saulės miestas" esantį žaidimų kambarį. Išvyka skirta atsisveikinimui su kariais. Vaikučiai smagiai žaidė kartu su NATO kariais.

 

Akimirkos - fotogalerijoje.

IŠVYKA Į PC "SAULĖS MIESTAS" VELYKINĘ MUGĘ

Š.m. kovo 25 d. vaikučiai kartu su kūdikių namų darbuotojais vyko į PC "Saulės miestas" vykusią Velykinę mugę, kurioje linksmai praleido laiką. Mugėje už išmargintą kiaušinį kiekvienas vaikas gavo po skanutėlį šokoladinį kiaušinį. 

 

Akimirkos - fotogalerijoje

TARPTAUTINĖ KNYGOS SKAITYMO DIENA

Šiaulių kūdikių namuose 2016 m. balandžio 4 d. vyko tarptautinės knygos skaitymo dienos paminėjimas, per kurią įstaigos darbuotojai kūdikių namų vaikučiams skaitė pasakas. O vaikučiai įdėmiai klausėsi pasakų sekimo. Kartu prisiminta vaikystė, pirmoji knyga, pirmoji išgirsta ir skaityta pasaka. 

 

Akimirkos - fotogalerijoje. 

VAIKUČIAI RUOŠIASI VELYKŲ ŠVENTEI

Vaikučiai margina kiaušinius, laukia artėjančių Šv. Velykų. 

 

Akimirkos - fotogalerijoje

2016 03 24 PAŽINIMO KOMPETENCIJOS ATVIRA VEIKLA

2016 03 24 vyko pažinimo kompetencijos atvira veikla -1,5 metų vaikams, kurią vedė auklėtoja, L. Volkauskienė

 

Akimirka - fotogalerijoje

ŽEMĖS DIENA 2016 M.

Šiaulių kūdikių namuose vyko Žemės diena. Kovo 20 d. minima pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris. Šiomis dienomis ateina pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose.Vaikučiai šią dieną paminėjo šokdami ir džiaugdamiesi artėjančiu pavasariu.

 

Akimirkos - fotogalertijoje

2016 M. RAUDONOS NOSIES DIENA

Šią saulėtą kovo 17 dieną Šiaulių kūdikių namuose vyko Raudonos nosies diena. Pasipuošę klouno nosimis vaikučiai dalinosi šypsenomis vieni su kitais. Kartu su auklėtojomis šoko ir dainavo daineles. 

Akimirkos - fotogalerijoje