Naujienos

 

Paskutinis atnaujinimas: 2018-01-17  14:37

 

 

MENINĖ VEIKLA "ADVENTO ŽIBINTAI" IR KELIONĖ PAS NYKŠTUKĄ

Vakar mūsų mažieji per meninę veiklą darė Advento žibintus. Padarytus žibintus vaikučiai nešėsi pas nykštuką, tam, kad juos uždegtų.  

Advento žibinto ugnis simbolizuoja žiemos švenčių laukimą, kurių ypač laukia vaikučiai. Mažieji taip pat turėjo galimybę kartu su nykštuku, kuris yra geras Kalėdų senelio draugas ir padėjėjas parašyti laišką, kuriame surašyti visų jų norai. O nykštukas jau perdavė vaikučių laišką Kalėdų seneliui.

 

Akimirkos- fotogalerijoje

ATVIRA VEIKLA "MŪSŲ EMOCIJOS"

Šiandien auklėtoja Nijolė vedė atvirą veiklą "Mūsų emocijos". Vaikučiai pažindinosi su įvairiomis teigiamomis ir neigiamomis emocijomis.

 

Akimirkos-fotogalerijoje

ŽAIDĖME PC "TILŽĖ" ŽAIDIMŲ KAMBARYS "ŽIOGAS"

Š.m. gruodžio 1-ąją dieną, mūsų vaikučiai lankėsi PC "Tilžė" esančiame žaidimų kambaryje "Žiogas". Po linksmybių vaikai vaišinosi bulvytėmis fri ir ledais. Ačiū gerajai tetai, kuri nepanoro būti žinoma, už nuostabų vaikų rytmetį mažiesiems! 

 

Akimirkos- forogalerijoje

VAIKUČIAI LANKĖSI ŠIAULIŲ VIEŠOJOJE BIBLIOTEKOJE

2016 m. lapkričio 30 dieną, mūsų vaikučiai lankėsi Šiaulių viešojoje bibliotekoje, kurioje susipažino su knygutėmis, žaidė žaislotekoje, žiūrėjo filmuką. 

 

Akimirkos- fofogalerijoje

PYRAGŲ DIENA

2016 m. lapkričio 7 d. Šiaulių kūdikių namuose vyko pyragų diena, kurios metu vyko turgelis, kuriame vaikučiai pardavinėjo darbuotojų pagamintus pyragus. Vaikučiai mokėsi skaičiuoti, dalinosi gardžiais pyragais bei linksmai praleido popietę kartu su darbuotojais. 

 

 

Akimirkos - fotogalerijoje

KVIETIMAS Į KŪDIKIŲ NAMŲ 50-ČIO ŠVENTĘ

 

RUDENĖLIO ŠVENTĖ IR RUDENĮ GIMUSIŲ VAIKŲ GIMTADIENIS

 

Šiandien švenčiame Rudenėlio šventę, kurios metu kūdikių namų vaikučiai ir darbuotojai visą savaitę džiaugėsi šių metų gėrybėmis, iš kurių sukūrė gražiausius "miško gyventojus"; "traukinuką", "Čipoliną" bei kitas įvairiausias grožybes :)
Taip pat sveikinome vaikučius, gimusius rudenį. Po šventės vaikučiai gardžiavosi keksiukais ir tortu. :)

Akimirkos - fotogalerijoje

 

MŪSŲ APDOVANOTI MAŽIEJI LAURETAI

Europos kalbų dienai paminėti skirto piešinių konkurso laureatai, kūdikių namų auklėtiniai buvo apdovanoti Seime :) Vaikučiai nuotraukoje kartu su meninio ugdymo mokytoja Karolina Kulikauskaite.

MŪSŲ AUKLĖTINIAI - EUROPOS KALBŲ DIENAI PAMINĖTI SKIRTO PIEŠINIŲ KONKURSO LAUREATAI

Adomas, III-ios vietos laimėtojas

Mūsų auklėtiniai, drauge su vadove, meninio ugdymo mokytoja, Karolina Kulikauskaite dalyvavo Europos kalbų dienai paminėti skirto piešinių konkurse. 5-erių metų Adomas 3-6 metų amžiaus grupėje, tapo III-čios vietos laimėtoju.  O trimečiai - Einoras ir Virginijus tapo laureatais.

2016-09-26 dieną vaikai kviečiami dalyvauti apdovanojimų ceremonijoje Seime, o jų darbus darbus galite pamatyti parodoje, Seimo Europos informacijos biure, Gedimino pr. 53, Seimo III rūmai, Vilniuje.

Sveikiname savo dalyvius ir dėkojame juos parengusiai mokytojai Karolinai Kulikauskaitei. 

 

Adomas, III-ios vietos laimėtojas

IŠVYKA Į ŠIAULIŲ JAUNŲJŲ GAMTININKŲ CENTRĄ

Rugsėjo 20 dieną mūsų vaikučiai su darbuotojais vyko į Šiaulių Jaunųjų gamtininkų centrą, kuriame susipažino su žirgais, poniais. Taip pat pasivažinėjo karieta ir smagiai praleido rytą.

Akimirkos-fotogalerijoje