Naujienos

Paskutinis atnaujinimas: 2018-12-05 11:00

 

 

DALYVAVO SPORTINIAME RYTMETYJE

Balandžio 24 d. vaikučiai dalyvavo Šiaulių miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų sportiniame rytmetyje „Sportas, šypsena, mankšta – mano draugas visada“.

 

Akimirkos – fotogalerijoje

ŠIAULIŲ LOPŠELIO-DARŽELIO PASAKA VAIKŲ KONCERTAS

Šiandien Šiaulių lopšelio-darželio „Pasaka“, „Neofolk“ vaikai pas mus namučiuose surengė nuostabų koncertą. Dėkojame už gražų pasirodymą, gerą nuotaiką visiems dalyvavusiems vaikams ir jų mokytojams - Armidai Baltutytei-Bražienei, Miretai Visockienei ir Mindaugui Bražui! Taip pat NATO kariams, praskaidrinusiems dieną dovanomis ir šiltu apsilankymu!

 

Akimirkos  – fotogalerijoje

VALSTYBINIO ŠIAULIŲ DRAMOS TEATRO PROJEKTAS

Kovo 14 dieną, mūsų vaikučiai dalyvavo Valstybinio Šiaulių dramos teatro inicijuotame projekte - ,,Ankstyvojo amžiaus vaikų kūrybinė judesio teatro laboratorija“. Buvo labai smagu vaidinti, žaisti, kurti ir jaustis ,,žvaigždutėmis“ scenoje

 

Akimirkos  – fotogalerijoje

DĖKOJAME!

Nuoširdus AČIŪ Plungės Platelių universaliam daugiafunkciniam centrui už malonias dovanėles vaikučiams!

 

Akimirkos  – fotogalerijoje

PAŽINIMO KOMPETENCIJOS VEIKLA

Mūsų namučiuose niekada vaikams netrūksta veiklos. Auklėtoja Staselė vedė pažinimo kompetencijos veiklą "Susipažinkime su gyvūnėliais". Vaikučiai taip pat pardavinėjo ir pirko vienas iš kito vaisius, vėliau vaišinosi ir dalinosi su kitais. 

 

Akimirkos  – fotogalerijoje

DĖKOJAME!

Dėkojame Širvintų lopšelio-darželio "Boružėlė" bendruomenei už linkėjimus ir nuostabias dovanėles mūsų vaikučiams! 

 

Akimirkos  – fotogalerijoje

VASARIO 16-OSIOS ŠVENTĖ

Kaip ir kiekvienais metais šiandien mūsų namučiuose vyko Vasario 16-osios paminėjimas. Vaikai deklamavo eilėraščius, dainavo, įgijo pažintinių žinių apie Lietuvą. Sveikiname visus su Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiu!

 

Akimirkos  – fotogalerijoje

UŽGAVĖNĖS

Šiandien mūsų namučiuose vyko džiugi ir žaisminga šventė – Užgavėnės, kurios metu auklėtojos kartu su vaikais, persirengę įvairiais personažais, savo pasidarytomis kaukėmis, šoko, dainavo, pokštavo, įvairiais burtais ir užkalbėjimais gynė žiemą iš kiemo. 

 

 Akimirkos  – fotogalerijoje

EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS "DUONOS KEPIMAS"

Vakar vaikučiai dalyvavo Šiaulių Malūne vykusiame edukaciniame užsiėmime "Duonos kepimas". Vaikai sužinojo apie valstiečių buityje gyvavusias duonos kepimo tradicijas, papročius ir ritualus. Mokėsi naudotis duonkepe, minkė tešlą, kepė ir ragavo naminę duonelę. 

 

 Akimirkos  – fotogalerijoje

DĖKOJAME!

Dėkojame Aleksandro Gridino labdaros fondui už nuostabias ir šiltas dovanėles vaikučiams! 

 

 Akimirkos  – fotogalerijoje