Naujienos

 

Paskutinis atnaujinimas: 2017-11-16 9:26

 

 

EDUKACINĖ IŠVYKA "SUSIPAŽINKIME SU TRAUKINIU"

Š.m. birželio 9 dieną, vaikai dalyvavo edukacinėje išvykoje "Susipažinkime su traukiniu". Vaikučiai vyko traukinuku į Radviliškį. Apsilankė Radviliškio viešojoje bibliotekos žaislotekoje.

 

Akimirkos - fotogalerijoje 

VASARA - SKANIAUSIOS BRAŠKĖS

2016 m. birželio 2 dieną į Kūdikių namus atvykę vaikinai nustebino vaikučius su didele gausa skaniausių braškių. Vaikučiai po karštos dienos ilsėjosi ir mėgavosi uogomis. Dėkojame vaikinams už braškes.

 Akimirkos - fotogalerijoje.  

MŪSŲ DRAUGŲ L.-P. "VYTURĖLIS" DOVANA VAIKAMS

Pakruojo lopšelis-darželis "Vyturėlis" dovana mūsų vaikams tarptautinei vaikų ginimo dienai "Aitvarai". 

Ačiū mūsų draugams!

 

Akimirkos - fotogalerijoje

TARPTAUTINĖ VAIKŲ GINIMO DIENA

Š. m. birželio 1 d. Tarptautinę vaikų ginimo dieną vaikučiai vyko pas mūsų rėmėjus į Polifoniją žiūrėti muzikinio spektaklio "kaip ežiukas chorą būrė". Dirigentas pakvietė vaikučius kartu padiriguoti. Mažiesiems labai patiko - išvyko pilni įspūdžių ir geros nuotaikos. 

 

Akimirkos - fotogalerijoje

KŪDIKIŲ NAMŲ IR SPORTO GIMNAZIJOS VYKDOMAS SVEIKATINIMO PROJEKTAS "SPORTUOJU - AUGU ŽVALUS IR SVEIKAS"

Šiaulių miesto savivaldybės sutrikusio vystymosi kūdikių namai ir Šiaulių sporto mokykla vykdo bendrą sveikatinimo programą "Sportuoju - augu žvalus ir sveikas". Mūsų vaikučiai kiekvieną trečiadienį lankosi Šiaulių sporto gimnazijos salėje, kur jiems trenerė Indrė veda užsiėmimus.

Dėkojame auklėtojoms Romaldai, Ninai ir Valentinai už šią gražią idėją.

 

Akimirkos - fotogalerijoje.

ŠEIMŲ ŠVENTĖ 2016 M.

Š. m. gegužės 13 d. Šiaulių kūdikių namuose vyko jau tradiciniu renginiu tapusi ŠEIMŲ ŠVENTĖ. Kūdikių namų vaikučiai laukė atvykstančiųjų artimųjjų: senelių, dėdžių ir tetų, bei jų labiausiai laukiamų tėvelių. Vaikučiai vaidino, šoko, dainavo dainas, pasekdami visiems pasaką apie šimtakojį Pamparutį, kuriam vaikučiai kartu su kūdikių namų darbuotojais ieškojo 100 batukų. Vaikučiai turėjo galimybę kartu su tėveliais pasidžiaugti švente ir gražiu oru.

Šios šventės tikslas  - padėti vaikučiams ir tėveliams sustiprinti tarpusavio ryšį bei palaikyti šiltus santykius.tarp kitų šeimos narių. 

 

Akimirkos - fotogalerijoje

KVIETIMAS Į ŠEIMOS ŠVENTĘ

NATO karių ir Šiaulių kūdikių namų auklėtinių išvyka į PC „Saulės miestas" žaidimų kambarį

 

2016 m. balandžio 28 dieną Šiaulių kūdikių namų vaikučiai su auklėtojomis ir NATO kariais važiavo į PC "Saulės miestas" esantį žaidimų kambarį. Išvyka skirta atsisveikinimui su kariais. Vaikučiai smagiai žaidė kartu su NATO kariais.

 

Akimirkos - fotogalerijoje.

IŠVYKA Į PC "SAULĖS MIESTAS" VELYKINĘ MUGĘ

Š.m. kovo 25 d. vaikučiai kartu su kūdikių namų darbuotojais vyko į PC "Saulės miestas" vykusią Velykinę mugę, kurioje linksmai praleido laiką. Mugėje už išmargintą kiaušinį kiekvienas vaikas gavo po skanutėlį šokoladinį kiaušinį. 

 

Akimirkos - fotogalerijoje

TARPTAUTINĖ KNYGOS SKAITYMO DIENA

Šiaulių kūdikių namuose 2016 m. balandžio 4 d. vyko tarptautinės knygos skaitymo dienos paminėjimas, per kurią įstaigos darbuotojai kūdikių namų vaikučiams skaitė pasakas. O vaikučiai įdėmiai klausėsi pasakų sekimo. Kartu prisiminta vaikystė, pirmoji knyga, pirmoji išgirsta ir skaityta pasaka. 

 

Akimirkos - fotogalerijoje.