Naujienos

 

Paskutinis atnaujinimas: 2017-11-16 9:26

 

 

KVIETIMAS Į KŪDIKIŲ NAMŲ 50-ČIO ŠVENTĘ

 

RUDENĖLIO ŠVENTĖ IR RUDENĮ GIMUSIŲ VAIKŲ GIMTADIENIS

 

Šiandien švenčiame Rudenėlio šventę, kurios metu kūdikių namų vaikučiai ir darbuotojai visą savaitę džiaugėsi šių metų gėrybėmis, iš kurių sukūrė gražiausius "miško gyventojus"; "traukinuką", "Čipoliną" bei kitas įvairiausias grožybes :)
Taip pat sveikinome vaikučius, gimusius rudenį. Po šventės vaikučiai gardžiavosi keksiukais ir tortu. :)

Akimirkos - fotogalerijoje

 

MŪSŲ APDOVANOTI MAŽIEJI LAURETAI

Europos kalbų dienai paminėti skirto piešinių konkurso laureatai, kūdikių namų auklėtiniai buvo apdovanoti Seime :) Vaikučiai nuotraukoje kartu su meninio ugdymo mokytoja Karolina Kulikauskaite.

MŪSŲ AUKLĖTINIAI - EUROPOS KALBŲ DIENAI PAMINĖTI SKIRTO PIEŠINIŲ KONKURSO LAUREATAI

Adomas, III-ios vietos laimėtojas

Mūsų auklėtiniai, drauge su vadove, meninio ugdymo mokytoja, Karolina Kulikauskaite dalyvavo Europos kalbų dienai paminėti skirto piešinių konkurse. 5-erių metų Adomas 3-6 metų amžiaus grupėje, tapo III-čios vietos laimėtoju.  O trimečiai - Einoras ir Virginijus tapo laureatais.

2016-09-26 dieną vaikai kviečiami dalyvauti apdovanojimų ceremonijoje Seime, o jų darbus darbus galite pamatyti parodoje, Seimo Europos informacijos biure, Gedimino pr. 53, Seimo III rūmai, Vilniuje.

Sveikiname savo dalyvius ir dėkojame juos parengusiai mokytojai Karolinai Kulikauskaitei. 

 

Adomas, III-ios vietos laimėtojas

IŠVYKA Į ŠIAULIŲ JAUNŲJŲ GAMTININKŲ CENTRĄ

Rugsėjo 20 dieną mūsų vaikučiai su darbuotojais vyko į Šiaulių Jaunųjų gamtininkų centrą, kuriame susipažino su žirgais, poniais. Taip pat pasivažinėjo karieta ir smagiai praleido rytą.

Akimirkos-fotogalerijoje

PASIPLAUKIOJIMAS BASEINE

Rugsėjo 19 dieną,  vaikučiai vyko į mūsų socialinių partnerių lopšelį-darželį "Žiogelis", kuriame plaukiojo ir žaidė baseine. Vaikučiams labai patiko toks laisvalaikio praleidimas. 

 

Akimirkos - fotogalerijoje

IŠVYKA PRIE BIJOTĖS EŽĖRO

Rugsėjo 14 d. vaikai pramogavo miške, prie Bijotės ežero. Auklėtojos organizavo vasarą gimusių vaikų gimtadienių šventę - vaikai kepė dešreles, vaišinosi tortu, žaidė, rungtyniavo, vaikščiojo miške ir braidė ežere. 

Akimirkos - fotogalerijoje

TVOROS RENOVACIJA

Po beveik mėnesio darbų turime naują tvorą, kurią pastatė mūsų draugai iš Amerikos. Nuo šiol mūsų vaikučiai gaolės saugiai žaisti kieme.

 

Akimirkos - fotogalerijoje

IŠVYKA Į DINO PARKĄ

Mūsų vaikučiai su darbuotojais rugpjūčio 25 dieną vyko į Dino parką, esantį Klaipėdos rajone. Jame vaikučiai smagiai leido laiką - pasivaikščiojo po "dinozaurų" parką, valgė ledus. Vaikučiai taip pat aplankė ir jūrą. 

 

Akimirkos - fotogalerijoje

IŠVYKA PRIE JŪROS

Mūsų vaikučiai su darbuotojais vyko į Palangą prie jūros. Vaikučiai mėgavosi šviežiu oru, valgė ledus ir puikiai praleido laiką. Už šią išvyką esame dėkingi švedams, kurie mums suteikė paramą. AČIŪ!

 

Akimirkos - fotogalerijoje.