Naujienos

Paskutinis atnaujinimas: 2018-12-05 11:00

 

 

DĖKOJAME!

Dėkojame Gytarių progimnazijos 7a klasei ir jų  auklėtojai Ingai už dovanas vaikučiams.

 

Akimirkos - fotogalerijoje

DĖKOJAME!

Dėkojame AB ,,Žemaitijos pienui“ už atgaivą karštą dieną – skanius ledus vaikučiams!

 

Akimirkos – fotogalerijoje

ŠEIMŲ ŠVENTĖ

Gegužės 18 d. šventėme tradicinę Šeimų šventę. Džiaugėmės sulaukę ne tik vaikučių tėvelių, bet ir savo nuolatinių draugų. Nors oras mūsų nelepino, bet išlikti ,,sausiems“ ir geros nuotaikos padėjo mūsų draugų karių išskleista palapinė. Ačiū visiems dalyvavusiems!

 

Akimirkos – fotogalerijoje

SUSIPAŽINOME SU STOMATOLOGO PROFESIJA

Gegužės 15 d. su vaikučiais apsilankėme Šiaulių valstybinės kolegijos Sveikatos priežiūros fakultete stomatologo kabinete. Susipažinome su specialistų darbu, pasitikrinome dantukus, mokėmės teisingai juos prižiūrėti.

 

Akimirkos – fotogalerijoje

ATVIROS VEIKLOS

Auklėtoja Nina su pačiais mažiausiais siekė užsibrėžtų sveikatos stiprinimo kompetencijos tikslų. O auklėtoja Rita su vaikais sodino savo daržą. Nuo šiol jame augs – pomidorai, paprikos, žirniai, pupos ir kitos daržovės.

 

Akimirkos – fotogalerijoje

BUVOME MIESTO STADIONE

Gegužės 11 d. vaikučiai buvo miesto stadione, žaidė kamuoliais, bėgiojo, pynė vainikėlius, piknikavo, mėgavosi saulute. Nuostabus pavasaris!

 

Akimirkos – fotogalerijoje 

KAMUOLIO DIENA

Gegužės 10 d. Kūdikių namų vaikučiai aktyviai leido rytmetį, paminėdami ,,Kamuolio dieną“. Vaikučiai sportavo, šoko ir puikiai praleido laiką.

 

Akimirkos – fotogalerijoje

IŠVYKA Į ŠIAULIŲ UNIVERSITETO BOTANIKOS SODĄ

Gegužės 4 d. su vaikučiais keliavome į Šiaulių universiteto botanikos sodą. Apžiūrėjome pirmuosius jau išsiskleidusius žiedus, pasivaikščiojome, pakvėpavome grynu oru, pabendravome su Botanikos sodo darbuotojais.

 

Akimirkos – fotogalerijoje

PROJEKTAS „PAŽINIMO KELIU“

Mūsų įstaigoje vyksta projektas ,,Pažinimo keliu“. Vaikučiai balandžio 27 d. ėjo į parduotuvę, susipažino su ja, mokėsi apsipirkti. Po kelionės, visi kartu gamino skanėstus.

 

Akimirkos – fotogalerijoje

PAMOKA APIE ŠVARĄ IR SVEIKATĄ

Balandžio 27 d. vaikučiai su auklėtoja Birute, mokėsi augti švariais ir sveikais. Vaikai žiūrėjo filmuką apie dantukų priežiūrą, mokėsi teisingai valytis dantukus, praplėtė žinias apie higienos priežiūros priemones, jų naudojimą, naudą, lavino sensorinius, taktilinius pojūčius.

 

Akimirkos – fotogalerijoje