Naujienos

 

Paskutinis atnaujinimas: 2018-02-15 14:37

 

 

IŠVYKA Į PARDUOTUVĘ

Kas antrą penktadienį vaikučiai eina į parduotuvę. Praėjusį penktadienį vaikai pirko ledus, įvairių vaisių, vėliau darė desertus. Skanavo patys ir vaišino draugus.

 

Akimirkos - fotogalerijoje

IŠVYKA Į ŠIAULIŲ GELEŽINKELIO MUZIEJŲ

Užsiėmimo metu vaikai apžiūrėjo lauko ekspoziciją. Buvo galima ne tik apžiūrėti, bet ir įlipti į garvežius, vagonus. Vėliau pažintis su geležinkeliu tęsėsi muziejaus patalpose, kur eksponuojami tokie daiktai kaip: traukinio ratas, bilietų komposteris, uniforma ir kt.

 

Akimirkos – fotogalerijoje

IŠVYKA Į ŠIAULIŲ SPORTO MOKYKLĄ

Atsinaujinus mūsų įstaigos ir Šiaulių sporto mokyklos draugystei, vaikai linksmai leidžia laiką kartą per savaitę, mokyklos sporto salėje. Dėkojame Sporto mokyklos administracijai ir treneriui Aivarui.

 

Akimirkos – fotogalerijoje

 

IŠVYKA Į V. KAVALIAUSKIENĖS KATINŲ MUZIEJŲ IR JAUNŲJŲ GAMTININKŲ CENTRĄ

2017 m. balandžio 5 d. 2 – os grupės vaikai ir darbuotojai, siekiant numatytų tikslų ir uždavinių, rengiant grupės socialinį projektą „Pažįstu pasaulį – pažįstu save“, vyko į V. Kavaliauskienės katinų muziejų ir Jaunųjų gamtininkų centrą.

Plačiau »

SPORTO ŠVENTĖ ŠIAULIŲ UNIVERSITETE

Mūsų vaikučiai prieš kelias dienas dalyvavo Šiaulių universitete vykusioje šventėje ) pasportavo ir linksmai praleido laiką. 

 

Akimirkos - fotogalerijoje

IŠVYKA I PC "SAULĖS MIESTAS"

Šį gražų pavasario rytą, mūsų mažieji vyko į PC "Saulės miestas" pasikeisti velykinio margučio į Kinder siurprizą ir puikiai praleido kartu laiką. 

 

Akimirkos - fotogalerijoje

Edukacinė pamoka apie inkiėllius

Vakar vyko edukacinė pamoka, kurios metus auklėtoja Valentina su vaikais ir kitais darbuotojais dabino inkilėlius paukščiukams.

 

Akimirkos - fotogalerijoje

EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS - RUOŠIMASIS ŠV. VELYKOMS

Edukacinis užsiėmimas. Šį gražų rytmetį vaikučiai su auklėtojomis ruošėsi šv. Velykoms
Vaikai margino kiaušinius, vyko mini spektaklis „Kas yra Velykos“. Vaikai vaidino kiškučius, peliukius ir viščiukius. Taip pat buvo pasirodžiusi Velykų bobutė, kuri vaikams miegant atvyks ir atneš Velykų rytą skanių ir gražių margučių.

 

Akimirkos - fotogalerijoje

KARIŠKIŲ DOVANOS

Vakar gavome kėdutes, kurias mums padovanojo Olandijos oro karinių pajėgų kariai. Kėdutės skirtos Kūdikių namų salės renginiams ir pritaikytos mūsų mažiesiems :) )Dėkojame mūsų draugams!!!! 

Susipažinimas su poniais Jaunųjų gamtininkų centre

Vakar mūsų vaikučiai buvo pas mūsų draugus, Jaunųjų gamtininkų centre, kuriame susipažino su poniais ir žirgais, jodinėjo poniais, džiaugėsi šiltu pavasario oru.

 

Akimirkos-fotogalerijoje