Naujienos

Paskutinis atnaujinimas: 2019-01-07 10:00

 

 

Dėkojame UAB "TRANSIMEKSA" vadovui ir visam kolektyvui!

Nuoširdžiai dėkojame UAB "TRANSIMEKSA" vadovui ir visam kolektyvui už :

1. Dėmesį.

2. Rūpestį.

3. Nesavanaudišką paramą.

Jūsų dovanotos sauskelnės tarnauja mūsų mažylių sveikatos ir geros nuotaikos labui.

Ačiū už pasitikėjimą ir supratimą! Sėkmės ir stiprybės visuose darbuose!

SUPER PICA - nauji ir labai skanūs rėmėjai!

Dėkojame SUPER PICOS kolektyvui už iniciatyvą, už vaikams suteiktas džiugias emocijas ir labai skanias picas!

2013 m. vasario 20 d. vyko vaikų gimtadienių šventė. Ir didžiausiu skanėstu, spėkite, tapo kas? Tortas? Ne! PICOS. Taip taip, picos iš SUPER PICOS. Šiandien vaikai pirmą kartą valgė šį patiekalą - iš pradžių uostė, po to ragavo, o paskui nustebo, - kurgi šis neįprastas patiekalas taip greitai dingo... Mažyliams liko geriausi prisiminimai apie naują, iki šiol nepažintą skonį.

 

 

 

 

 

 

 

 

Plačiau »

ŽIEMA ŽIEMA, BĖK IŠ KIEMO!

Visus visus didelius ir mažus, su gera nuotaika ir kauke kviečiame vasario 12 d. 1000 val. į vaikų Užgavėnių šventę! Dūksim, šoksim ir sportuosim, krėsim pokštus ir juokausim, kepsim blynus ir ragausim, po didžiausią šaukštą košės gausim!

Vaikai kaukes jau pasigamino... O tu? :)

Svečiai iš Danijos

Sausio 29 d. Kūdikių namuose lankėsi NATO kariai iš Danijos. Kariai domėjosi vaikais, jų sveikata bei gyvenimu Kūdikių namuose. Taip pat atnešė dovanų vaikams ir leido vaikams pasidžiaugti spec. transporto garsiniais signalais.

Švečiai iš Pakapės pagrindinės mokyklos

Š. m. sausio 11 d. Kūdikių namuose lankėsi mokiniai iš Pakapės pagrindinės mokyklos. Mokiniai Kūdikių namų vaikus pradžiugino ne tik šauniomis dovanomis, bet ir parodė mums puikų vaidinimą „Kalėdinė pasaka“. Ačiū mokiniams ir jų mokytojai už smagiai karu praleistą laiką!

Vaikų Kalėdų šventė

  Gruodžio 27 d. Šiaulių kūdikių namuose nuo ankstyvo ryto šurmuliavo Kalėdinė šventinė nuotaika: vaikai su nekantrumu laukė atvyksiančio Kalėdų senelio, tyliai sau ir draugui kartojo eilėraštukus... Toks ilgas laukimas nenuėjo perniek, nes Kalėdų senelis pasirodė su dideliu maišu dovanų, o su juo atkeliavo ir nykštukas su gausybe siurprizų. Kalėdinėje šventėje kartu su vaikais dalyvavo UAB „Šiaulių vandenys“, AB DNB Banko bei Šiaulių moterų klubo LIONS atstovai. Visų čia augančių vaikų vardu sakome AČIŪ mūsų seniems ir naujiems draugams už gerą nuotaiką, dovanas ir dėmesį mums, nes be Jūsų mūsų šventės nebūtų tokios linksmos ir jaukios!

Svečiuose NATO kariai

Kaip ir kiekvienais metais gruodžio 20 d. Šiaulių kūdikių namus aplankė NATO kariai: vaikus džiugino Kalėdų senelis su dideliu maišu dovanų! Ačiū esate mūsų draugai!

Estafetės

Kūdikių namuose ir toliau tęsiama Sveikatinimo programa. Gruodžio 12 d. Kūdikių namų vaikai turėjo puikią galimybę pasidžiaugti šiltai žiemiška diena ir sudalyvauti judrumo, vikrumo ir smagumo estafetėse. Raudoni žandukai ir skanūs medaliai vainikavo sportines varžybas!

Advento popietė

Gruodžio 6 d. Kūdikių namuose vaikai dalyvavo Advento popietėje: klausėsi pasakojimų apie šį rimties ir susikaupimo laikotarpį, domėjosi tradicijomis ir parsinešė po dalelę šilumos į savo grupes. Taip pat vaikams buvo įteiki Advento kalendoriai, kuriuos mums padovanojo Švedų savanoriška organizacija „Vänner emellan“. Sakome AČIŪ mūsų draugams ir su nekantrumu laukiame gražiausių metų švenčių!

Žaidimų aištelės atnaujinimas

Spalio 15 d. Kūdikių namus pasiekė Šiaulių moterų klubo „LIONS“ skambutis su puikiomis žiniomis: į Kūdikių namų žaidimų aikšteles atkeliauja nauji žaidimai vaikams. Visų čia augančių vaikų vardu dėkojame už dovanas ir su nekantrumu laukiame, kada galėsime juos išmėginti.