Naujienos

Paskutinis atnaujinimas: 2018-11-15 13:00

 

 

Kelionė į pasakų šalį

Rugsėjo 12 d. Kūdikių namų vaikai vyko į ekskursiją į Tervetės pasakų parką. Už šią kelionę esame labai dėkingi Amerikos Moterų Federacijai.

Kelionė į Palangą!

Geros valios žmonių ir TV3 Išsipildymo akcijos dėka Kūdikių namų vaikai aplankė VĮ Telšių urėdijos Žvėrinčių ir apsilankė Palangoje. Džiaugėsi saule, jūra ir puikiu oru.

TARPTAUTINĖ VAIKŲ GYNIMO DIENA

Birželio 1 d. šventėme Tarptautinę vaikų gynimo dieną: kūdikių namai buvo pilni įvairiausių vabaliukų, paukštelių bei žvėrelių, vaikų šurmulio, garsų, juoko ir šokių. 

Lėlių teatras

Gegužės 16 d. auklėtojos vaikams padovanojo džiugią popietę - lėlių teatrą.

Gaminame salotas

Gegužės 15 d. vyresnieji vaikai gamino ,,sveikas" salotas savo draugams, drauge su auklėtoja Nijole, atviros socialinės kompetencijos veiklos metu.

Kelionė į zoologijos sodą

Gegužės 10 d. finansuojant Lietuvos Moterų federacijai iš JAV, pagal programa ,,Skaityk-3", mūsų vaikai turėjo galimybę lankytis Kauno zoologijos sode. Tariame didelį ačiū mūsų draugams!

Mokomės valytis dantukus!

Dantukų priežiūra yra labai svarbus kiekvieno žmogaus įgūdis. Todėl ir Kūdikių namų vaikučiai lankėsi pas stomotologą ir mokinosi, kaip tinkamai valytis dantukus parodomojoje pamokėlėje.

Išvyka į Saulės miestą

Š. m. kovo 6 d. vaikai Saulės miesto 5-erių metų jubiliejaus šventėje: džiaugėsi atrakcionais, o po to lankėsi picerijoje, kur skanavo didelę picą ir vaišinosi kokteiliais.

Svečiuose Ilona Balsytė

Vasario 10 d. Kūdikių namuose lankėsi aktorė Ilona Balsytė, kuri mūsų draugų Lietuvių moterų federacijos USA kvietimu, džiugino mūsų vaikus muzikine ugdomąja programa: vaikams iki 1 m. amžiaus buvo vedamos individualios pratybos padedant mūsų specialistams, o vyresniems vaikams buvo organizuojamos grupinės pratybos. Pratybų metu vaikai patyrė daug teigiamų emocijų, lavėjo jų pažintiniai gebėjimai, stambioji ir smulkioji motorika, sensoriniai pojūčiai.

Dėkojame Ilonai už šauniai praleistą laiką kartu! 

Dovanos iš Norvegijos

Vasario 6 d. sulaukėme svečių lietuvių šeimos Erikos ir Alvydo Skripkauskų,

gyvenančios Norvegijoje, kurie išgirdę apie mūsų Kūdikių namus TV3 laidos „Chorų karai“ metu neliko abejingi čia augantiems vaikams ir įtraukę į gerumo akciją savo draugus - tiek lietuvius, tiek norvegus - surinko nemažą kiekį mums nuolat labai reikalingų sauskelnių ir jas padovanojo su geriausiais linkėjimais.