Naujienos

 

Paskutinis atnaujinimas: 2017-11-16 9:26

 

 

KARIŠKIŲ DOVANOS

Vakar gavome kėdutes, kurias mums padovanojo Olandijos oro karinių pajėgų kariai. Kėdutės skirtos Kūdikių namų salės renginiams ir pritaikytos mūsų mažiesiems :) )Dėkojame mūsų draugams!!!! 

Susipažinimas su poniais Jaunųjų gamtininkų centre

Vakar mūsų vaikučiai buvo pas mūsų draugus, Jaunųjų gamtininkų centre, kuriame susipažino su poniais ir žirgais, jodinėjo poniais, džiaugėsi šiltu pavasario oru.

 

Akimirkos-fotogalerijoje

RAUDONOS NOSIES DIENA

Minime Raudonos nosies dieną.  Aplankėme mažuosius draugus, džiuginome balionais. 

 

 

Akimirkos- fotogalerijoje

SVEČIAI IŠ SANDOROS MOKYKLOS

Šiandien Šiaulių kūdikių namuose apsilankė Sandoros mokyklos mokiniai ir padovanojo šiltą, muzikinį rytmetį.

 

Akimirkos- fotogalerijoje

VAIKAI KELIAVO Į APSIPIRKTI

Mūsų vaikučiai su darbuotojais vyko į Šiaulių Dvaro turgų ir parduotuvę kuriose pirko įvairių maisto produktų, bendravo su pardavėjais. Kelionės metu buvo akcentuojamas saugaus eismo taisyklės. Taip pat užsukome į piceriją paskanauti picų.

 

Akimirkos-fotogalerijoje

MŪSŲ AUKLĖTINIS TAPO ATVIRUKO IR PLAKATO KONKURSO SKIRTO LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENAI PAMINĖTI - LAUREATU

Mūsų auklėtinis Adomas Žabarauskas (6 m.) tapo Atviruko ir plakato VIII konkurso, skirto Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai – Kovo 11-ajai, laureatu.Auklėtinį ruošė meninio ugdymo mokytoja Karolina Kulikauskaitė

Konkurso organizatorius Nacionalis meno muziejus:.http://www.lnm.lt/kovo-11-osios-piesiniu-konkursas-darbu-s…/

Dėkojame visiems balsavusiems už mūsų auklėtinio piešInį

 

 

IŠVYKA Į PC NORFA

Prieš kelias dienas vyko edukacinis užsiėmimas - vaikai su socialine pedagoge Milda ir neformaliojo ugdymo mokytoja Vaida ėjo į parduotuvę apspirkti. Vaikai pirko vaisius ir dažoves.

 

Akimirkos-fotogalerijoje

UŽGAVĖNĖS

Vakar Kūdikių namuose vyko Užgavėnes. Vaikučiai smarkiai šėlo su darbuotojais - tokiu būdu išvijo šventę iš kiemo. Buvo labai linksma šokom, trypėm, blynų ir kitų skanumynų prisigardžiavome  :)

 

Akimirkos - fotogalerijoje

PRAMOGA VAIKAMS „ŽIEMOS KELIU"

Šią gražią žiemos dieną vaikai kartu su auklėtoja Nijole aplankė žvėrelius "miške" ir nunešė jiems maisto iki pavasario- aiškinosi kuris žvėrelis ką valgo, žaidė sniego gniūžtėmis, darė sniego angelus. 

 

Akimirkos-fofogalerijoje

RUOŠIAMĖS ŽIEMOS IŠVARYMUI

Šiandien auklėtojos Rita Ir Romalda vedė vaikučiams edukacinius užsiėmimus „Užgavėnių kaukės gaminimas“ ir „Užgavėnių blynai“.

Su auklėtoja Romalda vaikai naudojo įvairias priemones susikurti pačią baisiausią kaukę, kuri padėtų išgąsdinti žiemą, tam, kad ji pasitrauktų iš kiemo.  Taip pat vaikučiai mokėsi gaminti blynus. Gaminimo metu patys maišė blynus ir su auklėtojos Ritos pagalba juos kepė . Blynai buvo labai skanūs – jais gardžiavosi su uogiene. Vaikučiai džiaugsmingai ruošiasi išvaryti žiemą ir nekantrauja sulaukti pavasario, kad galėtų džiaugtis šilta saule ir gaiviu oru lauke. 

 

Akimirkos-fotogalerijoje