Naujienos

 

Paskutinis atnaujinimas: 2018-01-17  14:37

 

 

KELIONĖ Į KLAIPĖDOS DELFINARIUMĄ

Praėjusią savaitę vaikučiai keliavo į Klaipėdos Delfinariumą. Dėkojame AB ,,Smiltynės perkėla“ ir Lietuvos Jūrų muziejaus administracijoms už galimybę mūsų vaikams stebėti Delfinų pasirodymą ir persikelti keltu nemokamai

 

Akimirkos   – fotogalerijoje

IŠVYKA Į HIPOTERAPIJOS UŽSIĖMIMUS, ŠIAULIŲ UNIVERSITETO SVEIKATINGUMO CENTRE, KURTUVĖNUOSE

Vakar vaikučiai buvo Hipoterapijos užsiėmimuose, Šiaulių Universiteto Sveikatingumo centre, Kurtuvėnuose. Užsiėmimo metu vaikai buvo supažindinami su žirgais bei mokomi sėdėti ant jų, taip gerinant laikyseną, pusiausvyrą.

 

Akimirkos    – fotogalerijoje

IŠVYKA Į BOTANIKOS SODĄ

Šiandien vaikučiai vyko į Botanikos sodą. Užsiėmimo metu vaikai pagilino žinias apie augalus, jų įvairovę, sužinojo kaip namuose jų pasidauginti. Pasėtus augalus parsinešė namo, kur galės toliau savarankiškai stebėti daigų dygimą ir rūpintis augalais.

 

Akimirkos   – fotogalerijoje

SVEIKINAME!

„Lietuvos vaikų balsas“ piešinių konkurso laureatą, 3-6 metų amžiaus grupės – Arną Kisieliauską (mokytoja Karolina Kulikauskaitė). Labai džiaugiamės pirmąja vieta.

 

Akimirkos    – fotogalerijoje

DĖKOJAME!

Dėkojame Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos mokytojai Ramutei, 8-ų klasių mergaitėms bei Šiaulių Medelyno progimnazijos 3b klasės vaikučiams, tėveliams ir mokytojui Arvydui Valukoniui už dovanas ir smagiai praleistą laiką kartu.

 

Akimirkos    – fotogalerijoje

SPORTO ŠVENTĖ KŪDIKIŲ NAMUOSE

Vakar mūsų namučiuose vyko sporto šventė. Linksmasis traukinukas vežė vaikus pas kiškutį ir boružėlę į svečius. Vaikai su personažais sportavo, šoko, dainavo, vaišinosi. Ačiū Ievutei, Vidai ir Vaidai!

 

Akimirkos   – fotogalerijoje

SOCIALINĖS KOMPETENCIJOS UGDYMAS

Boružėlių grupės auklėtoja ugdė socialinę kompetenciją "Apsirengsiu kartu su lėlyte".

 

Akimirkos  – fotogalerijoje

IŠVYKA Į PARDUOTUVĘ

Kas antrą penktadienį vaikučiai eina į parduotuvę. Praėjusį penktadienį vaikai pirko ledus, įvairių vaisių, vėliau darė desertus. Skanavo patys ir vaišino draugus.

 

Akimirkos - fotogalerijoje

IŠVYKA Į ŠIAULIŲ GELEŽINKELIO MUZIEJŲ

Užsiėmimo metu vaikai apžiūrėjo lauko ekspoziciją. Buvo galima ne tik apžiūrėti, bet ir įlipti į garvežius, vagonus. Vėliau pažintis su geležinkeliu tęsėsi muziejaus patalpose, kur eksponuojami tokie daiktai kaip: traukinio ratas, bilietų komposteris, uniforma ir kt.

 

Akimirkos – fotogalerijoje

IŠVYKA Į ŠIAULIŲ SPORTO MOKYKLĄ

Atsinaujinus mūsų įstaigos ir Šiaulių sporto mokyklos draugystei, vaikai linksmai leidžia laiką kartą per savaitę, mokyklos sporto salėje. Dėkojame Sporto mokyklos administracijai ir treneriui Aivarui.

 

Akimirkos – fotogalerijoje