Naujienos

Paskutinis atnaujinimas: 2018-12-05 11:00

 

 

DALYVAVO PIEŠINIŲ KONKURSE

Vaikai dalyvavo piešinių konkurse, skirtame Europos kalbų dienai paminėti. Mūsų Monikutė, savo amžiaus kategorijoje, laimėjo II vietą, o Marius ir Austėja tapo laureatais.

Dėkojame mūsų Karolinai už vaikų parengimą konkursui.

 

Akimirkos – fotogalerijoje  

VYKO MENINĖS KOMPETENCIJOS VEIKLA

Rugsėjo 25 d. meninio ugdymo mokytoja Karolina vedė atvirą meninės kompetencijos veiklą – vaikai pasikartojo medžių lapų pavadinimus, įtvirtino pagrindines spalvas, iš modelino ir gamtinių medžiagų lipdė sraiges. Vaikai patyrė daug teigiamų išgyvenimų, džiaugėsi savo darbo rezultatais, buvo labai linksma kurti, žaisti.

 

Akimirkos – fotogalerijoje

BAIGĖSI PROJEKTAS ,,PAŽINIMO KELIU“

Nuo 2018 m. balandžio 16 d. iki rugpjūčio 31 d. mūsų įstaigoje vyko socialinis projektas ,,Pažinimo keliu“. Šio projekto tikslas buvo skatinti vaikų socializacijos procesą, socialinę adaptaciją visuomenėje. Projekto uždaviniai – organizuoti ir įgyvendinti išvykas į ugdymo įstaigas, lankytinas, pažintines vietas, parduotuves. Suteikti vaikams naujų žinių, teigiamų emocijų. Padėti adaptuotis prie besikeičiančios aplinkos ir įsisavinti vertybes būdingas mūsų visuomenėje. Projekto metu aplankėme parduotuvę, Šiaulių sporto ir medicinos mokyklas, buvome Pasvalio rajone Raubonių parke, aplankėme savo mikrorajoną ir užsiėmėme kita edukacine, pažintine veikla. Projektas pavyko puikiai, suteikė vaikams daug emocijų, žinių, bei naujų išgyvenimų!

 

Akimirkos – fotogalerijoje

ŠVENTĖME MOKSLO IR ŽINIŲ DIENĄ

Šią dieną žaidėme, sportavome, pramogavome, rungtyniavome, vaišinomės ir linksmai leidome laiką.

Sveikiname visus su mokslo metų pradžia!

 

Akimirkos – fotogalerijoje

BAIGĖSI BIOSOCIALINIŲ ĮGŪDŽIŲ UGDYMO PROGRAMA

Rugpjūčio 31 d. Biosocialinių įgūdžių ugdymo programa baigė savo darbą. Buvo smagu įgyti naujos patirties, susidraugauti, duoti ir gauti.

 

Akimirkos – fotogalerijoje

KVIEČIAME!

Norėdami padėti siūlome pagalbą ir paramą negalią turintiems vaikams iki 6 metų amžiaus ir jų šeimoms.

 

GIMTADIENIO ŠVENTĖ

Rugpjūčio 24 d. pasveikinome vaikučius, gimusius vasarą.

 

Akimirkos – fotogalerijoje

IŠVYKA Į RAUBONIŲ KAIMĄ

Rugpjūčio 23 d. vaikučiai lankėsi Raubonių kaime Pasvalio rajone. Daug džiaugsmo jiems suteikė apsilankymas Zoo parke. Susipažino su gyvūnais, jų gyvenimo sąlygomis, priežiūra.

 

Akimirkos – fotogalerijoje