Naujienos

 

Paskutinis atnaujinimas: 2017-11-16 9:26

 

 

Rudenėlio šventė

Spalio 18 d. Kūdikių namuose vyko gimtadieninė „Rudenėlio šventė“. Vaikai vaidino rudens gėrybes, mėgavosi vaidinimu ir skanavo gimtadienio tortu. Sveikiname visus sukaktuvininkus ir džiaugiamės puikiomis emocijomis!

Sveikatinimo programa

Kūdikių namuose spalio 1 - 5 d. vyksta sveikatinimo programa ir vaikai supažindinami su aktyvia gyvensena. Ta proga vyko sportinė šventė.

Kelionė į pasakų šalį

Rugsėjo 12 d. Kūdikių namų vaikai vyko į ekskursiją į Tervetės pasakų parką. Už šią kelionę esame labai dėkingi Amerikos Moterų Federacijai.

Kelionė į Palangą!

Geros valios žmonių ir TV3 Išsipildymo akcijos dėka Kūdikių namų vaikai aplankė VĮ Telšių urėdijos Žvėrinčių ir apsilankė Palangoje. Džiaugėsi saule, jūra ir puikiu oru.

TARPTAUTINĖ VAIKŲ GYNIMO DIENA

Birželio 1 d. šventėme Tarptautinę vaikų gynimo dieną: kūdikių namai buvo pilni įvairiausių vabaliukų, paukštelių bei žvėrelių, vaikų šurmulio, garsų, juoko ir šokių. 

Lėlių teatras

Gegužės 16 d. auklėtojos vaikams padovanojo džiugią popietę - lėlių teatrą.

Gaminame salotas

Gegužės 15 d. vyresnieji vaikai gamino ,,sveikas" salotas savo draugams, drauge su auklėtoja Nijole, atviros socialinės kompetencijos veiklos metu.

Kelionė į zoologijos sodą

Gegužės 10 d. finansuojant Lietuvos Moterų federacijai iš JAV, pagal programa ,,Skaityk-3", mūsų vaikai turėjo galimybę lankytis Kauno zoologijos sode. Tariame didelį ačiū mūsų draugams!

Mokomės valytis dantukus!

Dantukų priežiūra yra labai svarbus kiekvieno žmogaus įgūdis. Todėl ir Kūdikių namų vaikučiai lankėsi pas stomotologą ir mokinosi, kaip tinkamai valytis dantukus parodomojoje pamokėlėje.

Išvyka į Saulės miestą

Š. m. kovo 6 d. vaikai Saulės miesto 5-erių metų jubiliejaus šventėje: džiaugėsi atrakcionais, o po to lankėsi picerijoje, kur skanavo didelę picą ir vaišinosi kokteiliais.