Naujienos

Paskutinis atnaujinimas: 2018-12-05 11:00

 

 

APLANKĖ DARŽOVIŲ TRAUKINUKAS

Spalio 22 d. ryte vaikučius aplankė daržovių traukinukas, kurį pas mus atlydėjo auklėtoja Irutė ir obuoliukas. Vaikai žaisdami, vaidindami prisiminė kokį kelią nukeliauja daržovės kol pasiekia mūsų stalą. Auklėtoja priminė vaikams kuo naudingos daržovės ir kodėl jų reikia valgyti kasdien. Buvo ne tik linksma, bet ir labai įdomu.

 

Akimirkos – fotogalerijoje

MOKOMĖS ATSKIRTI EMOCIJAS

Spalio 19 d. muzikos mokytoja Vaida ir socialinė pedagogė Sonata pradžiugino vaikučius meninės-socialinės kompetencijų atvira veikla, kurios metu vaikai mokėsi atpažinti nuotaikėles per muzikos kūrinius, muzikavimą, spalvas ir žaidimus. Buvo labai įdomu ir linksma, vaikučiai labai susidomėję ir su gera nuotaika pasiekė visus pedagogių iškeltus uždavinius ir tikslus. Dėkojame šaunioms mokytojoms už gražias idėjas ir įdomią veiklą.

 

Akimirkos – fotogalerijoje

VAIKAI STEBĖJO SUOMIŲ AKTORIŲ SPEKTAKLĮ

Vaikučiai ne tik stebėjo gražų Suomių aktorių spektaklį, bet ir dalyvavo jame patys – buvo visiems labai linksma.

 

Akimirkos – fotogalerijoje 

LANKĖMĖS KATINŲ MUZIEJUJE

Spalio 5 d. su vaikučiais lankėmės atnaujintame, gražiame Katinų muziejuje. Puikiai leidome laiką stebėdami ir žiūrėdami kiek daug ten gyvena katinukų, sužinojome iš ko jie pagaminti ir pabendravome su gyvaisiais muziejaus gyventojais – katinukais.

 

Akimirkos – fotogalerijoje

RUDENĖLIO ŠVENTĖ

Spalio 4 d. mus aplankė Rudenė, šokome, žaidėme ir džiaugėmės rudens gėrybėmis bei dideliu derliumi. Ačiū visoms pedagogėms, o ypač Vaidutei ir Sonatai bei Aušrytei už gražius kostiumus bei išmokytas daineles.

 

Akimirkos – fotogalerijoje  

MAŽIAUSIEJI LANKĖSI DRAMOS TEATRE

Spalio 4 d. mūsų patys mažiausi lankėsi Šiaulių dramos teatre ir žiūrėjo Lenkijos, Norvegijos spektaklį ,,Didžiulė mažylio kelionė“. Ačiū aktoriams ir teatro administracijai už kvietimą ir nuostabų reginį.

 

Akimirkos – fotogalerijoje

APLANKĖ VILNIAUS VITRAŽINIŲ LĖLIŲ TEATRAS

Spalio 3 d. vaikučiai stebėjo dar vieną spektaklį ,,Neprarask vaivorykštės“, kurį jiems parodė Vilniaus vitražinių lėlių teatras ,,Vaivorykštė“.

 

Akimirkos – fotogalerijoje

SVEČIAVOSI LĖLIŲ TEATRAS

Vitalijaus ir Nijolės Mazūrų namų teatras ,,Paršiukas Ikaras“, spalio 3 d. lankėsi mūsų namuose su nuostabia dovana – lėlių teatru – ,,Trys paršiukai“.

 

Akimirkos – fotogalerijoje

MANKŠTA ŠIAULIŲ SPORTO GIMNAZIJOJE

Spalio 2 d. pradėjome lankyti mankšteles su profesionaliais treneriais savo draugų – Šiaulių sporto gimnazijos naujoje sporto salėje!!! Džiaugiamės ilgamete draugyste!

 

Akimirkos – fotogalerijoje

SVEIKATOS STIPRINIMO PAMOKA

Rugsėjo 27 d. stiprinome savo kojytes, bėgiojome ir žaidėme dalyvaudami atviroje sveikatos stiprinimo pamokoje, kurią vedė auklėtoja Irutė.

 

Akimirkos – fotogalerijoje