Naujienos

 

Paskutinis atnaujinimas: 2018-01-17  14:37

 

 

IŠVYKA Į ŠIAULIŲ PC "AKROPOLIS"

Vakar vaikučiai paliko spalvingą laiškutį Kalėdų seneliui. Aplankėme akropolio eglutę, zoo parduotuvę. Vaikai patyrė daug nuostabių akimirkų. 

 

Akimirkos   – fotogalerijoje

NUOSTABUS RYTMETIS SU ANIMATORE VIKTORIJA

Vakar vaikus džiugino animatorė, Linksmųjų švenčių organizatorė - Viktorija. Tariame jai didelį ačiū, už nuostabų rytmetį!

 

Akimirkos  – fotogalerijoje

„AŠ NEABEJINGAS, O TU?“

Vakar vaikučiai vyko į Šiaulių Universiteto organizuojamą renginį tarptautinei neįgaliųjų dienai paminėti „Aš neabejingas, o tu?“. Vaikai mokėsi užjausti, suprasti ir padėti draugui, turinčiam negalią. 

 

Akimirkos   – fotogalerijoje

"KŪRYBINĖS DIRBTUVĖLĖS"

Šiandien „Lašelių“ grupės auklėtoja Nina vedė atvirą veiklą ir pakvietė visus vaikučius į „Kūrybines dirbtuvėles“ pasigaminti advento žvakutę. Veikla vaikams suteikė daug teigiamų išgyvenimų, pripildė širdeles jaukaus Kalėdų laukimo jausmo. 

 

Akimirkos   – fotogalerijoje

JOGOS PAMOKĖLĖ

Šiandien auklėtoja, Indrė Markauskienė, vaikučiams vedė sveikatos saugojimo kompetencijos atvirą veiklą "Kuriame jogos pasaką".

 

Akimirkos   – fotogalerijoje

IŠVYKA Į ŠIAULIŲ APSKRITIES POVILO VIŠINSKIO VIEŠĄJĄ BIBLIOTEKĄ

Vakar aplankėme Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešąją biblioteką. Susipažinome su biblioteka ir joje dirbančiomis darbuotojomis. Vaikai buvo supažindinti su naujomis knygų skaitymo technologijomis, lavino pirštukus smėlio ir šviesos spalvų staliuko pagalba. Išvyka vaikams sukėlė daug džiaugsmo ir labai patiko. 

 

Akimirkos  – fotogalerijoje

PASIVAIKŠČIOJIMAS PO MIKRORAJONĄ

Šiandien vaikučiai ėjo pasivaikščioti po mikrorajoną. Susipažino su aplink esančiomis įstaigomis (prekybos centru, ligonine, geležinkeliu).Vaikai mokėsi saugaus eismo taisyklių pereinant gatvę. 

 

Akimirkos   – fotogalerijoje

PYRAGŲ DIENA

Šiemet ir vėl paminėjome tradicinę „Pyragų dieną“. Mūsų darbuotojai kepė pyragus, kuriuos vakar vaikučiai už sutartą kainą  pardavinėjo. Surinktus pinigėlius vaikai galės išleisti savo reikmėms. Dėkojame Vaidai ir Ievai už iniciatyvą organizuojant šią šventę mūsų namučiuose! 

 

Akimirkos   – fotogalerijoje

DĖKOJAME!

Dėkojame Didždvario gimnazijos II a klasės mokiniams: Gretai, Martinai, Sauliui, Natalijai ir Mildai ne tik už smagiai praleistą rytmetį, bet ir už skaniausius keksiukus, kuriuos mūsų vaikučiai turėjo patys pasipuošti mokinių atneštais pabarstukais.

 

Akimirkos  – fotogalerijoje

KELIONĖ Į KLAIPĖDĄ

Vakar keliavome į Klaipėdos zoologijos sodą. Vaikučiai buvo supažindinti su gyvūnais, vėliau keliavo prie jūros. Dėkojame mūsų rėmėjams už suteiktą galimybę aplankyti Klaipėdą ir patirti smagių akimirkų!

 

Akimirkos    – fotogalerijoje