Naujienos

Paskutinis atnaujinimas: 2018-12-05 11:00

 

 

LANKĖMĖS JAUNŲJŲ GAMTININKŲ CENTRE

Gruodžio 4 d. mūsų vaikučiai lankėsi Jaunųjų gamtininkų centre. Apsilankė edukaciniuose renginiuose: Pajusk emocijas su gyvūnu ,,Šuo“ ir ,,Ūsuotųjų olimpiada“. Vaikams buvo labai smagu susipažinti ir pabendrauti su gyvūnais.

 

Akimirkos – fotogalerijoje

LANKĖMĖS ,,RŪTOS“ ŠOKOLADO MUZIEJUJE

Lapkričio 26 d. vaikai mokėsi puošti keksiukus Šiaulių ,,Rūtos“ šokolado muziejuje. Dirbome, ragavome žaidėme ir džiaugėmės, grįžome geros nuotaikos su saldžiomis lauktuvėmis draugams, likusiems namuose.

 

Akimirkos – fotogalerijoje

VAIKAI SUSIPAŽINO SU PAGRANDUKU

Lapkričio 23 d. mūsų namučius aplankyti nusprendė pasakėlė ,,Pagrandukas“. Mūsų vaikučiai žiūrėjo filmuką apie Pagranduką, o vėliau buvo pakviesti šį veikėją nulipdyti.

 

Akimirkos – fotogalerijoje

VYKO APSKRITO STALO DISKUSIJA

Lapkričio 22 d. jaukiai leidome vakarą bendraudami su tėveliais, kurių vaikučiai praeitą vasarą leido mūsų įstaigoje, lankydami Biosocialinių įgūdžių ugdymo programą. Tėveliai turėjo galimybę pasidžiaugti savo vaikų akimirkomis nuotraukose, susipažinti su naujomis paslaugomis, aptarėme poreikį naujoms paslaugoms. Dėkojame už draugystę.

 

Akimirkos – fotogalerijoje  

VAIKAI ĮTVIRTINO GEOMETRINIŲ FORMŲ PAVADINIMUS

Lapkričio 19 d. auklėtoja Valentina vedė atvirą pažinimo kompetencijos veiklą, kurios metu vaikai įtvirtino geometrinių formų pavadinimus, ieškojo jų buityje lankydamiesi mūsų namų skalbykloje, virtuvėje, fizinės medicinos ir reabilitacijos kabinete, kur slaugytoja Valė pavaišino vaikus deguonies kokteiliais. Buvo labai linksma dėlioti formas iš gamtinių medžiagų. Daug išmokome, pasikartojome ir sužinojome.

 

Akimirkos – fotogalerijoje

GAMINOME KOPŪSTŲ SALOTAS IR KLAUSĖMĖS PASAKOS

Lapkričio 16 d. į mūsų namučius užsuko pasaka ,,Dangus griūva“. Su vaikučiais skaitėme, klausėmės ir vaidinome pasakėlę. Taip pat gaminome ir skanavome kopūstų salotų. Buvo labai skanu ir linksma.

 

Akimirkos – fotogalerijoje

VAIKAI SUSIPAŽINO SU GRAUŽIKAIS

Šiandien vaikučiai lankėsi jaunųjų gamtininkų centre kur dalyvavo edukaciniame užsiėmime ,,Susipažinkime su graužikais“. Vaikai patyrė daug džiugių išgyvenimų, susipažino su pelytėmis, žiurkėmis, triušiukais, jūrų kiaulytėmis. Žaidėme, klausėmės mokytojos Ilonos gražių pasakojimų. Buvo puiki diena!!!

 

Akimirkos – fotogalerijoje

KVIEČIAME Į ATVIRŲ DURŲ DIENAS

Kviečiame apsilankyti pas mus 2018 m. lapkričio 20, 21 dienomis ir susipažinti su įstaigoje teikiamomis bendruomeninėmis paslaugomis šeimoms, auginančioms vaikučius su negalia.

Daugiau informacijos rasite kvietime.

PRASIDĖJO NAUJAS PROJEKTAS ,,PASAKŲ ŠALYJE“

Mūsų namučiuose iki pat naujųjų metų kiekvieną penktadienį vyksta projektas ,,Pasakų šalyje“. Lapkričio 9 d. pas mus į svečius atkeliavo pasaka ,,Ropė“. Vaikučiai klausėsi šios pasakos, vaidino, ragavo ropės ir darė darbelius.

 

Akimirkos – fotogalerijoje

PYRAGŲ DIENA

Lapkričio 6 d. mūsų namučiuose vyko Pyragų diena. Mūsų šauniosios mažosios pardavėjos prekiavo bendruomenės narių pagamintais skanėstais. Surinkti pinigėliai papildė "Nykštukų" ir "Kiškučių" grupių vaikučių asmeninį biudžetą. Dėkojame bendruomenės nariams už vaikams suteiktą džiaugsmą.

 

Akimirkos – fotogalerijoje