Naujienos

Paskutinis atnaujinimas: 2018-05-15 14:00

 

 

SUSIPAŽINOME SU STOMATOLOGO PROFESIJA

Gegužės 15 d. su vaikučiais apsilankėme Šiaulių valstybinės kolegijos Sveikatos priežiūros fakultete stomatologo kabinete. Susipažinome su specialistų darbu, pasitikrinome dantukus, mokėmės teisingai juos prižiūrėti.

 

Akimirkos – fotogalerijoje

ATVIROS VEIKLOS

Auklėtoja Nina su pačiais mažiausiais siekė užsibrėžtų sveikatos stiprinimo kompetencijos tikslų. O auklėtoja Rita su vaikais sodino savo daržą. Nuo šiol jame augs – pomidorai, paprikos, žirniai, pupos ir kitos daržovės.

 

Akimirkos – fotogalerijoje

BUVOME MIESTO STADIONE

Gegužės 11 d. vaikučiai buvo miesto stadione, žaidė kamuoliais, bėgiojo, pynė vainikėlius, piknikavo, mėgavosi saulute. Nuostabus pavasaris!

 

Akimirkos – fotogalerijoje 

KAMUOLIO DIENA

Gegužės 10 d. Kūdikių namų vaikučiai aktyviai leido rytmetį, paminėdami ,,Kamuolio dieną“. Vaikučiai sportavo, šoko ir puikiai praleido laiką.

 

Akimirkos – fotogalerijoje

KVIEČIAME Į ŠEIMŲ ŠVENTĘ

Minėdami Tarptautinę šeimos dieną, 2018 m. gegužės 18 d. 10.30 val. kviečiame Jus į Šeimų šventę. 

Pasidalinsime šiluma, šypsenomis bei jaukiomis akimirkomis.

IŠVYKA Į ŠIAULIŲ UNIVERSITETO BOTANIKOS SODĄ

Gegužės 4 d. su vaikučiais keliavome į Šiaulių universiteto botanikos sodą. Apžiūrėjome pirmuosius jau išsiskleidusius žiedus, pasivaikščiojome, pakvėpavome grynu oru, pabendravome su Botanikos sodo darbuotojais.

 

Akimirkos – fotogalerijoje

PROJEKTAS „PAŽINIMO KELIU“

Mūsų įstaigoje vyksta projektas ,,Pažinimo keliu“. Vaikučiai balandžio 27 d. ėjo į parduotuvę, susipažino su ja, mokėsi apsipirkti. Po kelionės, visi kartu gamino skanėstus.

 

Akimirkos – fotogalerijoje

PAMOKA APIE ŠVARĄ IR SVEIKATĄ

Balandžio 27 d. vaikučiai su auklėtoja Birute, mokėsi augti švariais ir sveikais. Vaikai žiūrėjo filmuką apie dantukų priežiūrą, mokėsi teisingai valytis dantukus, praplėtė žinias apie higienos priežiūros priemones, jų naudojimą, naudą, lavino sensorinius, taktilinius pojūčius.

 

Akimirkos – fotogalerijoje

DALYVAVO SPORTINIAME RYTMETYJE

Balandžio 24 d. vaikučiai dalyvavo Šiaulių miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų sportiniame rytmetyje „Sportas, šypsena, mankšta – mano draugas visada“.

 

Akimirkos – fotogalerijoje

ŠIAULIŲ LOPŠELIO-DARŽELIO PASAKA VAIKŲ KONCERTAS

Šiandien Šiaulių lopšelio-darželio „Pasaka“, „Neofolk“ vaikai pas mus namučiuose surengė nuostabų koncertą. Dėkojame už gražų pasirodymą, gerą nuotaiką visiems dalyvavusiems vaikams ir jų mokytojams - Armidai Baltutytei-Bražienei, Miretai Visockienei ir Mindaugui Bražui! Taip pat NATO kariams, praskaidrinusiems dieną dovanomis ir šiltu apsilankymu!

 

Akimirkos  – fotogalerijoje