Naujienos

Paskutinis atnaujinimas: 2019-01-07 10:00

 

 

ATSISVEIKINOME SU EGLUTE

Sausio 7 d. su vaikučiais atsisveikinome su eglute. Palinkėjome jai sėkmės, laimingai sugrįžti į mišką, padėkojome už tai, kad džiugino mus savo grožiu, nuostabiu kvapu. Taip pat eglutė prieš atsisveikindama mums paliko ir dovanėlių, kuriomis vaikučiai labai džiaugėsi.

 

Akimirkos – fotogalerijoje

ŠVENTĖME MUZIKINES KALĖDAS

Gruodžio 27 d. šventėme muzikines Kalėdas!!! Svečiuose buvo ne tik Kalėdų Senelis, bet ir visa penklinės gama. Žaidėme, dainavome, vaidinome ir šokome, gavome dovanų. Išsipildė mūsų visų svajonės, ačiū mūsų visiems draugams, kuriuos subūrė mūsų draugė Deimantė!!!Ačiū už dovanas, eglutę ir nuostabų Kalėdų Senelį!!!

 

Akimirkos – fotogalerijoje

KALĖDINIS SVEIKINIMAS

VAIKUČIAI SPALVINO EGLUTĘ

Gruodžio 19 d. nykštukė auklėtoja Valentina su dviem pagalbininkais nykštukais pakvietė vaikučius į Kalėdų eglutės pasitikimo rytmetį. Vaikučiai nuspalvino eglutę, papuošė savo pagamintais žaisliukais ir dabar jau gali laukti Šv. Kalėdų.

 

Akimirkos – fotogalerijoje

STEBĖJOME KINOLOGŲ PASIRODYMĄ

Dėkojame Šiaulių miesto vyriausiojo policijos komisariato kinologams ir jų augintiniams už puikų pasirodymą, galimybę pamatyti ir išgirsti kaip dresuojami šunys. Buvo labai smagu.

 

Akimirkos – fotogalerijoje  

SVEČIAVOSI SANDOROS PROGIMNAZIJOS MOKINIAI

Gruodžio 13 d. turėjome svečių ir labai jaukiai leidome snieguotą rytą su Sandoros progimnazijos 8a ir 8b klasių mokiniais. Ačiū už gražias dainas ir šiltą bendravimą.

 

Akimirkos – fotogalerijoje

KŪRĖME ADVENTO VAINIKĄ

Gruodžio 10 d. kūrėme Advento vainiką, kalbėjome su vaikais apie ramų šv. Kalėdų laukimo laikotarpį, ką reiškia keturios Advento vainiko žvakutės. Vaikai labai susikaupę ir su dideliu susidomėjimu rinko šakeles, kankorėžius ir ,,pynė“ savo rankytėmis šį gražų vainiką. Dėkojame auklėtojai Staselei už gražią veiklą.

 

Akimirkos – fotogalerijoje

LANKĖMĖS JAUNŲJŲ GAMTININKŲ CENTRE

Gruodžio 4 d. mūsų vaikučiai lankėsi Jaunųjų gamtininkų centre. Apsilankė edukaciniuose renginiuose: Pajusk emocijas su gyvūnu ,,Šuo“ ir ,,Ūsuotųjų olimpiada“. Vaikams buvo labai smagu susipažinti ir pabendrauti su gyvūnais.

 

Akimirkos – fotogalerijoje

LANKĖMĖS ,,RŪTOS“ ŠOKOLADO MUZIEJUJE

Lapkričio 26 d. vaikai mokėsi puošti keksiukus Šiaulių ,,Rūtos“ šokolado muziejuje. Dirbome, ragavome žaidėme ir džiaugėmės, grįžome geros nuotaikos su saldžiomis lauktuvėmis draugams, likusiems namuose.

 

Akimirkos – fotogalerijoje

VAIKAI SUSIPAŽINO SU PAGRANDUKU

Lapkričio 23 d. mūsų namučius aplankyti nusprendė pasakėlė ,,Pagrandukas“. Mūsų vaikučiai žiūrėjo filmuką apie Pagranduką, o vėliau buvo pakviesti šį veikėją nulipdyti.

 

Akimirkos – fotogalerijoje