Naujienos

Paskutinis atnaujinimas: 2018-11-15 13:00

 

 

VAIKAI SUSIPAŽINO SU GRAUŽIKAIS

Šiandien vaikučiai lankėsi jaunųjų gamtininkų centre kur dalyvavo edukaciniame užsiėmime ,,Susipažinkime su graužikais“. Vaikai patyrė daug džiugių išgyvenimų, susipažino su pelytėmis, žiurkėmis, triušiukais, jūrų kiaulytėmis. Žaidėme, klausėmės mokytojos Ilonos gražių pasakojimų. Buvo puiki diena!!!

 

Akimirkos – fotogalerijoje

KVIEČIAME Į ATVIRŲ DURŲ DIENAS

Kviečiame apsilankyti pas mus 2018 m. lapkričio 20, 21 dienomis ir susipažinti su įstaigoje teikiamomis bendruomeninėmis paslaugomis šeimoms, auginančioms vaikučius su negalia.

Daugiau informacijos rasite kvietime.

PRASIDĖJO NAUJAS PROJEKTAS ,,PASAKŲ ŠALYJE“

Mūsų namučiuose iki pat naujųjų metų kiekvieną penktadienį vyksta projektas ,,Pasakų šalyje“. Lapkričio 9 d. pas mus į svečius atkeliavo pasaka ,,Ropė“. Vaikučiai klausėsi šios pasakos, vaidino, ragavo ropės ir darė darbelius.

 

Akimirkos – fotogalerijoje

PYRAGŲ DIENA

Lapkričio 6 d. mūsų namučiuose vyko Pyragų diena. Mūsų šauniosios mažosios pardavėjos prekiavo bendruomenės narių pagamintais skanėstais. Surinkti pinigėliai papildė "Nykštukų" ir "Kiškučių" grupių vaikučių asmeninį biudžetą. Dėkojame bendruomenės nariams už vaikams suteiktą džiaugsmą.

 

Akimirkos – fotogalerijoje

APLANKĖ DARŽOVIŲ TRAUKINUKAS

Spalio 22 d. ryte vaikučius aplankė daržovių traukinukas, kurį pas mus atlydėjo auklėtoja Irutė ir obuoliukas. Vaikai žaisdami, vaidindami prisiminė kokį kelią nukeliauja daržovės kol pasiekia mūsų stalą. Auklėtoja priminė vaikams kuo naudingos daržovės ir kodėl jų reikia valgyti kasdien. Buvo ne tik linksma, bet ir labai įdomu.

 

Akimirkos – fotogalerijoje

MOKOMĖS ATSKIRTI EMOCIJAS

Spalio 19 d. muzikos mokytoja Vaida ir socialinė pedagogė Sonata pradžiugino vaikučius meninės-socialinės kompetencijų atvira veikla, kurios metu vaikai mokėsi atpažinti nuotaikėles per muzikos kūrinius, muzikavimą, spalvas ir žaidimus. Buvo labai įdomu ir linksma, vaikučiai labai susidomėję ir su gera nuotaika pasiekė visus pedagogių iškeltus uždavinius ir tikslus. Dėkojame šaunioms mokytojoms už gražias idėjas ir įdomią veiklą.

 

Akimirkos – fotogalerijoje

VAIKAI STEBĖJO SUOMIŲ AKTORIŲ SPEKTAKLĮ

Vaikučiai ne tik stebėjo gražų Suomių aktorių spektaklį, bet ir dalyvavo jame patys – buvo visiems labai linksma.

 

Akimirkos – fotogalerijoje 

LANKĖMĖS KATINŲ MUZIEJUJE

Spalio 5 d. su vaikučiais lankėmės atnaujintame, gražiame Katinų muziejuje. Puikiai leidome laiką stebėdami ir žiūrėdami kiek daug ten gyvena katinukų, sužinojome iš ko jie pagaminti ir pabendravome su gyvaisiais muziejaus gyventojais – katinukais.

 

Akimirkos – fotogalerijoje

RUDENĖLIO ŠVENTĖ

Spalio 4 d. mus aplankė Rudenė, šokome, žaidėme ir džiaugėmės rudens gėrybėmis bei dideliu derliumi. Ačiū visoms pedagogėms, o ypač Vaidutei ir Sonatai bei Aušrytei už gražius kostiumus bei išmokytas daineles.

 

Akimirkos – fotogalerijoje  

MAŽIAUSIEJI LANKĖSI DRAMOS TEATRE

Spalio 4 d. mūsų patys mažiausi lankėsi Šiaulių dramos teatre ir žiūrėjo Lenkijos, Norvegijos spektaklį ,,Didžiulė mažylio kelionė“. Ačiū aktoriams ir teatro administracijai už kvietimą ir nuostabų reginį.

 

Akimirkos – fotogalerijoje